spa

na

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

Młoda i pełna energii stylistka. W swojej pracy stawia na kreatywność i przełamywanie banalnych form. Jej priorytetem jest odkrycie piękna włosów i podkreślenie ich w sposób naturalny. Stawia duży nacisk na pielęgnacje włosów, a poprzez zmianę fryzury potrafi wydobyć prawdziwe jego piękno. Niezwykle pomysłowa, z kilkuletnim stażem pracy fryzjerka, swój zawód wciąż traktuje  jako pasje i hobby.

Profesjonalistka z wieloletnim stażem. Fryzjerstwo jest jej powołaniem - specjalizuje się w koloryzacji i strzyżeniu. Uwielbia wykonywać zabiegi pielęgnacyjne włosów. Niesamowicie komunikatywna i kreatywna osoba, pogodą ducha zaraża najbardziej pochmurnych klientów. Kocha wyzwania i metamorfozy począwszy od klasycznej elegancji do odważnej awangardy. Maksymalnie angażuje się w to co robi, ponieważ zadowoleni klienci są dla niej największym źródłem satysfakcji.

Absolwentka kosmetologii, która emanuje serdecznością i ciepłem do naszych gości. Cechują ją komunikatywność oraz indywidualne kompleksowe podejście poprzez dobranie odpowiednich zabiegów dostosowanych do potrzeb gości naszego SPA. Dbałość o atmosferę sprawia, że klienci chętnie wracają do gabinetu.

Specjalistka w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, wykonuje zabiegi depilacji laserowej jak również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. karboksyterapia oraz mezoterapia mikroigłowa.

Z pasją przynosi ulgę ciału jak i duszy doskonałym masażem relaksacyjnym, przenosząc naszych gości w stan głębokiego relaksu i ukojenia.

Zadba również o dłonie i stopy, wykonując przy tym odpowiednią stylizację.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dalszą naukę kontynuuje w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Jako kosmetolog specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, umiejętności podologiczne wykorzystuje w leczniczych i pielęgnacyjnych zabiegach pedicure. W tej pracy łączy chęć niesienia pomocy ludziom z zamiłowaniem do szeroko rozumianej poprawy estetyki ciała.
Dodatkowo interesuje się sportem i zdrowym żywieniem.

Dyplomowany Kosmetolog. Pracę, którą wykonuje na co dzień traktuje poważnie. Cechuje ją niezwykła skrupulatność, delikatność i spokój. W połączeniu z ogromną wiedzą zdobytą podczas studiów, pracy i licznych seminariów gwarantuje klientom kompleksowe i idealne dobranie rozwiązania do problemów ze skórą. Specjalista od zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, stylizacji paznokci, depilacji laserowej, ale również zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej tj.: karboksyterapia, mezoterapia mikroigłowa, a także złuszczania medyczne. Zadba o dobre samopoczucie także podczas masażu.

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki pracy podczas praktyk w czasie trwania studiów. Odnajdując swoją pasję w kosmetyce podniosła kwalifikacje na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie uzyskując tytuł zawodowy mgr kosmetologii. Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w różnych szkoleniach oraz warsztatach.

Nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi, do każdego podchodzi indywidualnie. Stawia sobie  wysokie wymagania, w pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, doskonałą jakość i rzetelną wiedzę.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku kosmetologia, obecnie studentka Szkoły Charakteryzacji i Wizazu w Warszawie.  Zadowolenie na twarzy swoich klientów daje jej siłe do działania oraz motywacje do  podnoszenia swoich kwalifikacji i wyznaczania sobie nowych celów. (Zafascynowana możliwościami jakie niesie ze sobą współczesna medycyna estetyczna pragnie podążać w tym kierunku).

Holistyczne podejście do klienta pozwala jej na łączenie zarówno zabiegów dających odprężenie i ukojenie wewnętrzne z tymi które poprawiąja nasz wygląd zewnętrzny.

Specjalizuje się w zabiegach estetycznych:  karboksyterapii, mezoterapii igłowa, mikroigłowej, peelingi medyczne, trychologia, laseroterapii, pielęgnacji twarzy i ciała - masaże.

Założycielem salonów Shintai Day SPA jest mgr kosmetologii Edyta Kluś, absolwentka uniwersytetu medycznego w Łodzi wydziału farmacji oraz kierunku kosmetologia estetyczna w Warszawie. Pierwszy salon Shintai powstał w 2009 roku. W trakcie pracy zawodowej cały czas dba o profesjonalizm i poszerzanie kompetencji zawodowych kończąc prestiżowe kursy z zakresu medycyny estetycznej, min: Light Sheer Hair Removal Laser, CarboxyterapY, Endermologie Lipomassage LPG, peelingi medyczne zastosowanie Yellow Peel, Mandel 50, Mandel Plus: właściwości i wskazania z punktu widzenia kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Szkolenia z zakresu wykorzystania kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej: mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa. Szkolenia z  użycia kwasu hialuronowego usieciowanego, wypełniacze techniki wypełnień okolic: lwia zmarszczka, zmarszczki poprzeczne czoła, bruzda nosowo - wargowa. Modelowanie kwasem hialuronowym usieciowanym ust: konturowanie, wypełnianie, podnoszenie kącików, zmarszczki palacza. Szkolenia z kosmetyka pielęgnacyjna prestiżowych marek: Jean D'arcel, Thalgo, Ella Bache.

Mgr Edyta Kluś należy do grona pierwszych absolwentów studiów podyplomowych podologii w Polsce, ukończonych w 2011r, oraz licznych szkoleń wzbogacających wiedzę i doświadczenie z zakresu pielęgnacji kończyn dolnych.

Aktualnie mgr Edyta Kluś rozwija nowatorską w swojej koncepcji i podejściu sieć Shintai Day SPA, w których nasi goście znajdują się pod kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu kosmetyki, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Szkoleniowiec, coraz chętniej dzieli się swoja wiedzą, udzielając wywiadów do radia i telewizji.

"Nie oszlifowany diament nie świeci" to motto jaki kieruje się mgr Edyta Kluś w swojej pracy. Kosmetologia i medycyna estetyczna oraz holistyczne podejście do odwiedzających nas gości oraz sztuka wydobywania piękna z każdego człowieka  to pasja. Stworzenie samej idei oraz codzienna praca w Shintai Day SPA to dla Edyty Kluś nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość spełnienia, to często: pomoc w ważnych i trudnych problemach estetycznych.

SPA na prezent

Karty Podarunkowe Shintai


Zrób prezent bliskiej Ci osobie...Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, rocznicę lub inne święto mamy przyjemność zaoferować Państwu Zaproszenia Upominkowe Shintai.

Zaskocz partnera, przyjaciela, lub współpracownika wyjątkowym prezentem, z którego będzie zadowolony jak nigdy dotąd.

Ten elegancki podarunek może obejmować zabiegi takie jak:

- Masaże i zabiegi SPA
- Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało
- Usługi fryzjerskie
oraz wszystkie inne zabiegi z naszej całej oferty.

To Ty decydujesz czy Karta Podarunkowa ma obejmować konkretny zabieg np.:

''Masaż całego ciała połączony z Aromaterapią''

lub

Możesz pozostawić wybór osobie, której robisz prezent wręczając kartę upominkową na konkretną kwotę np.:

''500zł na wykorzystanie w Salonie Shintai na zabiegi kosmetyczne, SPA oraz usługi fryzjerskie''

Osoba obdarowana, w każdym z wariantów może sama, telefonicznie lub osobiście ustalić dogodny dla niej termin wizyty, a ma na to aż 6 miesięcy od daty, w której wykupujesz zaproszenie.

Karty Podarunkowe i Vouchery posiadamy w ciągłej sprzedaży, dostępne do odbioru na miejscu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych chwil relaksu.W ciągłej sprzedaży posiadamy także gotowe pakiety podarunkowe dla Twoich bliskich:

Stała Oferta Shintai SPA. Gotowe Bony Upominkowe dla Bliskiej Ci osoby:

Pielęgnacja Ciała i Dłoni 149zł

 

Masaż Całego Ciała na odżywczym olejku połączony z Aromaterapią oraz Manicure klasyczny

Spa Shintai Dla Twoich Dłoni i Stóp 219zł

Pedicure i Manicure Spa połączony z relaksującym Masażem Stóp i Dłoni oraz Maseczką odżywczą  o Zapachu Orientalnego Kwiatu Lotosu.

Moc Masażu 329zł

Pakiet trzech Masaży: Masaż całego ciała świecą, Masaż pleców gorącą czekoladą, Masaż całego ciała połączony z Aromaterapią.

Dotyk Orientu 349zł

Masaż orientalną świecą całego ciała, Odżywczy Manicure Japoński, Zabieg Odżywczy na Twarz Nutri Action

Malinowa Roskosz 379zł

Odżywczy Zabieg na Całe Ciało połączony z Malinową Aromaterapią oraz Zabiegiem Odżywczym na Twarz Nutri Action

Malinowy ogród 599zł

Odżywczy zabieg malinowy na ciało połączony z malinową aromaterapią, Manicure i Pedicure SPA, Odżywczy zabieg na twarz Nutri Action

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych chwil relaksu.


Zespół Shintai

Więcej ico